• OKTAWIA LISTWOWA
  Lakier

  zobacz ofertę
 • Magma
  Lakier, nowoczesne

  zobacz ofertę
 • Złoty Medal
  na Międzynarodowych Targach Poznańskich dla kuchni Atla

Kim jesteśmy

Nasze Studio Mebli Kuchennych specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań kuchennych od projektu po montaż. Od 1994r. jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w naszym regionie renomowanego polskiego producenta mebli kuchennych
"ATLAS Meble Kuchenne" Sp. z o.o. z Nowego Tomyśla.

Meble Kuchenne Atlas

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mebli kuchennych.

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne.

Program produkcyjny to 900 brył meblowych, 40 modeli frontów dostępnych w ponad 200 kolorach. Fronty meblowe wykonywane są z litego drewna, lakierowanych płyt MDF oraz płyt meblowych fornirowanych lub laminowanych na życzenie klienta.

W meblach ATLAS-u stosowne są wyłącznie okucia meblowe ( prowadnice szuflad, zawiasy ….. ) renomowanej Firmy Blum co jest gwarancją niezawodności działania przez długie lata.

Dzięki temu Meble Firmy ATLAS są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zyskały uznanie nie tylko na rynku krajowym ale również międzynarodowym. Meble ATLAS-u dostępne są już na rynku Wielkiej Brytanii, Norwegii, Ukrainy jak również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Design

Nieustannie pracujemy nad estetyką naszych mebli, szukając inspiracji zarówno w najnowszych trendach jak i odwołując się do klasycznej, ponadczasowej stylistyki.

Ergonomia

Wykorzystujemy rozwiązania, które dzięki swojej innowacyjności podnoszą wydajność pracy w kuchni przy jednoczesnym spadku wykorzystania powierzchni.

 

Jakość

30-letnie doświadczenie w produkcji mebli, obliguje nas do oferowane produktów spełniających najwyższe standardy pod względem trwałości i jakości wykonania.

Gwarancja

Aby utwierdzić Państwa w przekonaniu, że nasze produkty reprezentują najwyższą jakość, dla każdego zakupionego zestawu mebli udzielamy 5-letniej gwarancji.

 
 

czytaj całość

Jak działamy

Każdego z Was traktujemy indywidualnie. Pracujemy według wypracowanego na przestrzeni lat schematu kontaktu z Klientem.

Pomysł na kuchnię
 

1. Pierwsza wizyta

Przygoda z nami rozpoczyna się w Studio gdzie możesz zapoznać się z ofertą i jakością wykonania mebli.

Warto nas odwiedzić z dowolnym projektem wymarzonej kuchni. Może to być zwykły rzut z góry z naniesionymi wymiarami ścian i otworów zrobiony wtedy kiedy był na to czas, na skrawku papieru, opakowaniu, gazecie czy w głowie.

Oczywiście jeśli dysponujesz swoim projektem lub wizualizacją , projektem z innego studia bądź jakiegoś projektanta czy dewelopera sprawa jest jeszcze prostsza.

Na tym spotkaniu omówimy wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia a w szczególności:
- z jakiego materiału mają być wykonane fronty meblowe
- z jakiego materiału mają być wykonane blaty robocze
- jakie wyposażenie AGD i armatura kuchenna ma znaleźć miejsce w Twojej kuchni

Wszystkie te informacje skrzętnie notujemy. Pozwolą one nam przygotować się do kolejnego spotkania na którym przedstawimy bardzo precyzyjny kosztorys wykonania Twojej kuchni wraz z wyposażeniem w naszej firmie.

 

2. Drugie spotkanie i wstępna wycena

Po dokładnej analizie wszystkich naszych ustaleń z pierwszego spotkania mamy przygotowaną dla Ciebie szczegółową wycenę mebli i wyposażenia AGD do Twojej kuchni.

Wycena będzie szczegółowa czyli każda szafka, uchwyt , listwa …. będzie miała swoją cenę i suma tych wszystkich elementów i detali pozwoli nam bardzo precyzyjnie określić wartość realizacji tego projektu. Jeśli nasza wycena przekroczy założony budżet na realizację tego przedsięwzięcia to zastanowimy się wspólnie co można zrobić żeby zmieścić się w założonym budżecie nie tracąc na funkcjonalności i jakości realizacji tego projektu.

Jeśli przestawiona przez nas oferta okaże się dla Ciebie interesująca jest możliwość przygotowania wizualizacji 3D projektu, który został wyceniony przed podjęciem decyzji o zleceniu nam zaprojektowania i wykonania Twojej kuchni w naszej firmie.

czytaj całość

Nasi partnerzy handlowi

Nasze Studio Mebli Kuchennych jest objęte programem "STUDIO POD PATRONATEM"strong>, który powstał w celu zapewnienia najwyższego poziomu doradztwa i pomocy technicznej klientom, którzy chcą wyposażyć swoją kuchnię w markowy i niezawodny sprzęt AGD i armaturę kuchenną.

W programie tym uczestniczą wyłącznie najlepsze i najbardziej profesjonalne Studia Mebli Kuchennych w Polsce, dysponujące odpowiednim doświadczeniem i kadrą techniczną.

Objęcie naszego Studio tym programem przez tak renomowane Firmy jak Bosch, Siemens, Blanco czy Forma System jest najlepszym dowodem, że decydując się powierzyć nam zaprojektowanie i wykonanie swojej kuchni trafili Państwo w najlepsze miejsce.

czytaj całość

Oferta

zobacz wszystkie

Realizacje

zobacz wszystkie

Kontakt z nami

Dane teleadresowe

Sklep Przemysłowy Tomasz Kuszewski
26-600 Radom
Ul. Kelles-Krauza 16

NIP: PL796 100 75 44

Telefon: 48 340 21 90
Mobile: 511 742 300

Email: atlasradom@vp.pl

czytaj całość

copyright © 2015 www.atlaskuchnie.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl