Pokaż podmenu

Kontakt z nami

Sklep Przemysłowy Tomasz Kuszewski
26-600 Radom
Ul. Juliusza Słowackiego 33

NIP: PL796 100 75 44

Telefon/Fax: 48 340 21 90
Telefon: 48 627 06 79
Mobile: 62 835 827

Email: atlasradom@vp.pl
Email: atlasradom@gmail.com

więcej

O nas

Nasze Studio Mebli Kuchennych specjalizuje się w dostarczaniu kompletnych rozwiązań kuchennych od projektu po montaż. Od 1994r. jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w naszym regionie renomowanego polskiego producenta mebli kuchennych
"ATLAS Meble Kuchenne" Sp. z o.o. z Nowego Tomyśla.

Meble Kuchenne Atlas

Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. jest producentem najwyższej jakości mebli kuchennych.

Firma funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat. W szerokiej ofercie znajdują się zarówno meble nowoczesne jak i klasyczne.

Program produkcyjny to 900 brył meblowych, 40 modeli frontów dostępnych w ponad 200 kolorach. Fronty meblowe wykonywane są z litego drewna, lakierowanych płyt MDF oraz płyt meblowych fornirowanych lub laminowanych na życzenie klienta.

W meblach ATLAS-u stosowne są wyłącznie okucia meblowe ( prowadnice szuflad, zawiasy ….. ) renomowanej Firmy Blum co jest gwarancją niezawodności działania przez długie lata.

Dzięki temu Meble Firmy ATLAS są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom i zyskały uznanie nie tylko na rynku krajowym ale również międzynarodowym. Meble ATLAS-u dostępne są już na rynku Wielkiej Brytanii, Norwegii, Ukrainy jak również w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Nasza historia

Firma powstała w 1981 roku. Pierwszą siedzibą Firmy i zarazem punktem prowadzenia działalności był lokal handlowy przy ul. Żeromskiego 30 w Radomiu specjalizujący się w sprzedaży oświetlenia.

W 1994 roku Firma nasza rozszerzyła swoją działalność o kolejny punkt sprzedaży w Radomiu przy ul. Słowackiego 33. Powstało tam jedno z pierwszych w Radomiu Studio Mebli Kuchennych.

Od początku powstania drugiego punktu naszej działalności związaliśmy się z firmą „ATLAS Meble Kuchenne” z Nowego Tomyśla ,którego to producenta zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem w Radomiu - współpracę tą kontynuujemy do dnia dzisiejszego.

Aktualnie na naszej ekspozycji mamy pokazanych pięć kompletnych zestawów kuchennych wyposażonych w pełni w sprzęt AGD i armaturę kuchenną.

Staramy się, żeby nasza ekspozycja nadążała za aktualnymi trendami w branży meblowej i pokazała szeroki przekrój oferty producenta, którego meble mamy w ofercie.

Profesjonalne nasze działanie jak również dobre wyniki sprzedaży zostały docenione przez renomowanych producentów sprzętu AGD i armatury kuchennej takich jak: Bosch , Siemens i Blanco. Od wielu lat mamy z tymi firmami podpisane umowy o współpracy bezpośredniej jako Studio Mebli Kuchennych działające pod patronatem tych renomowanych firm. Stąd, też nasze zestawy ekspozycyjne są wyposażone właśnie w ten sprzęt. Wychodząc również naprzeciw tendencji rynku mebli i coraz większego zainteresowania naszych klientów blatami ponadstandardowymi wprowadziliśmy do oferty blaty robocze z takich materiałów jak : granity, konglomeraty kwarcowe, blaty ceramiczne i corianowe. Podpisaliśmy umowę o współpracy z Firmą Forma-System ze Świdnicy ,która jest renomowanym producentem tych blatów na rynku polskim i skandynawskim. Na naszych zestawach mebli ekspozycyjnych są te blaty pokazane więc odwiedzając nasze Studio można je zobaczyć i docenić ich wszystkie ponadstandardowe walory.

Długoletnia działalność i setki zrealizowanych projektów nie tylko na naszym rynku lokalnym ale również krajowym pozwoliła nam zdobyć zaufanie naszych klientów, którzy często wracają i ponownie korzystają z naszych usług ale też polecają naszą firmę rodzinie i znajomym.

Zapraszamy do realizacji swoich marzeń właśnie u Nas!
Sprostamy wszystkim wyzwaniom !

copyright © 2015 www.atlaskuchnie.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl