Pokaż podmenu

Kontakt z nami

Sklep Przemysłowy Tomasz Kuszewski
26-600 Radom
Ul. Juliusza Słowackiego 33

NIP: PL796 100 75 44

Telefon/Fax: 48 340 21 90
Telefon: 48 627 06 79
Mobile: 62 835 827

Email: atlasradom@vp.pl
Email: atlasradom@gmail.com

więcej

Jak działamy

Każdego z Was traktujemy indywidualnie. Pracujemy według wypracowanego na przestrzeni lat schematu kontaktu z Klientem.

Pomysł na kuchnię
 

1. Pierwsza wizyta

Przygoda z nami rozpoczyna się w Studio gdzie możesz zapoznać się z ofertą i jakością wykonania mebli.

Warto nas odwiedzić z dowolnym projektem wymarzonej kuchni. Może to być zwykły rzut z góry z naniesionymi wymiarami ścian i otworów zrobiony wtedy kiedy był na to czas, na skrawku papieru, opakowaniu, gazecie czy w głowie.

Oczywiście jeśli dysponujesz swoim projektem lub wizualizacją , projektem z innego studia bądź jakiegoś projektanta czy dewelopera sprawa jest jeszcze prostsza.

Na tym spotkaniu omówimy wszystkie Twoje oczekiwania i wymagania dotyczące realizacji tego przedsięwzięcia a w szczególności:
- z jakiego materiału mają być wykonane fronty meblowe
- z jakiego materiału mają być wykonane blaty robocze
- jakie wyposażenie AGD i armatura kuchenna ma znaleźć miejsce w Twojej kuchni

Wszystkie te informacje skrzętnie notujemy. Pozwolą one nam przygotować się do kolejnego spotkania na którym przedstawimy bardzo precyzyjny kosztorys wykonania Twojej kuchni wraz z wyposażeniem w naszej firmie.

 

2. Drugie spotkanie i wstępna wycena

Po dokładnej analizie wszystkich naszych ustaleń z pierwszego spotkania mamy przygotowaną dla Ciebie szczegółową wycenę mebli i wyposażenia AGD do Twojej kuchni.

Wycena będzie szczegółowa czyli każda szafka, uchwyt , listwa …. będzie miała swoją cenę i suma tych wszystkich elementów i detali pozwoli nam bardzo precyzyjnie określić wartość realizacji tego projektu. Jeśli nasza wycena przekroczy założony budżet na realizację tego przedsięwzięcia to zastanowimy się wspólnie co można zrobić żeby zmieścić się w założonym budżecie nie tracąc na funkcjonalności i jakości realizacji tego projektu.

Jeśli przestawiona przez nas oferta okaże się dla Ciebie interesująca jest możliwość przygotowania wizualizacji 3D projektu, który został wyceniony przed podjęciem decyzji o zleceniu nam zaprojektowania i wykonania Twojej kuchni w naszej firmie.

 

3. Inwentaryzacja pomieszczenia i projekt.

Jeśli nasza propozycja znajdzie Twoją akceptację pozostaje trzeci wspólny krok do sukcesu. Tym krokiem jest umówienie się na inwentaryzację pomieszczenia i wykonanie projektu bazując już na zwymiarowanym pomieszczeniu przez naszego projektanta.

Przyjazd projektanta i zinwentaryzowanie pomieszczenia w którym mają być projektowane a później montowane meble wiąże nas z Tobą poprzez opłatę projektową. Oczywiście po podpisaniu umowy końcowej opłata ta będzie odjęta od wartości umowy.

Dysponując już rzeczywistym pomiarem pomieszczenia ponownie przygotujemy wizualizację Twojej kuchni jak również postaramy się przygotować opcjonalne warianty projektu, które na naszym kolejnym spotkaniu w studio zaprezentujemy i omówimy. Po tej prezentacji powstanie ostateczny zatwierdzony przez Ciebie projekt, który zostanie ponownie wyceniony. Następnie zastanowimy się nad optymalnym doborem wyposażenia AGD i armatury kuchennej Twojej kuchni na ,który również złożymy Ci ofertę.

Mając już informację ostateczną o wartości mebli i wyposażenia Twojej kuchni podpiszemy umowę, której wartość będzie pomniejszona o opłatę ,która była pobrana przed inwentaryzacją pomieszczenia.

 

4. Realizacja projektu

Czas realizacji naszego wspólnego projektu to zawsze 6-8 tygodni liczony od dnia podpisania umowy końcowej!

Umowa będzie precyzować wszystkie nasze ustalenia dot. Twojej kuchni wraz z dokumentacją techniczną projektu i rysunkami z tzw. przyłączami dla wykonawców, którzy przygotują pomieszczenie w którym mają być montowane meble do uzgodnionego projektu ( przyłącza elektryczne, wodno -kanalizacyjne, rysunki tech. zabudowy korton- gips itp………… ).

Usługa jaką tobie świadczymy jest kompleksowa od projektu po wykonawstwo. Nie musisz się martwić o transport, wnoszenie mebli, montaż i podłączenie do mediów wyposażenia AGD i armatury kuchennej. Po zakończeniu naszej usługi meble będą zmontowane i wszystko będzie działać w 100%.

Kuchnia gotowa

copyright © 2015 www.atlaskuchnie.radom.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl